Zoek

Medezeggenschapsraad

Samenstelling medezeggenschapsraad LVO Parkstad Emmacollege & Broeklandcollege per 1 augustus 2021

Functie

 Naam

Locatie

 E-mailadres/ Fax

 Voorzitter

Wiel Goertzen

Emma

w.goertzen@stichtinglvo.nl

Lid-OP

Veerle Hermans

Broekland

v.hermans@stichtinglvo.nl

Lid-OP

Laura Vijfhuizen

Emma

l.vijfhuizen@stichtinglvo.nl

Lid-OP

Maurice Kuijpers

Emma

m.kuijpers@stichtinglvo.nl

Lid-Ouder

Monique Kisters-Biessen

Emma

Moniab1975@hotmail.com

Lid-Leerling

 

Emma

 

Lid-OP

Sylvie Rocacher

Broekland

s.rocacher@stichtinglvo.nl

Lid-Ouder

Natasha Brans

Broekland

n.brans@waterschaplimburg.nl

Lid-Leerling

 

Broekland

 

Lid-OP

Caroline Wartena

Emma

c.wartena@stichtinglvo.nl

Lid-Ouder

Zakia Labyed

Emma

z.labyed@hotmail.com

Lid-Leerling

 

Emma

 

GMR-lid Personeel

Wiel Goertzen

Emma

w.goertzen@stichtinglvo.nl

GMR-lid Leerling (kan ook worden ingevuld door ouder)

   

Ook uitnodigen:  Esger van Baest, Lucy van der Heijden, Camiel Krutzen